fbpx

O AudioKrytyk.pl

Witaj, skoro wszedłeś w tę zakładkę domyślam się, że chcesz mnie bliżej poznać.

Otóż, moje zamiłowanie do sprzętu audio rozpoczęło się w wieku 8 lat kiedy to otrzymałem niezniszczalny Walkman Panasonic RQ-P35. Możliwość mobilnego użytkowania odtwarzacza tak mocno mną wstrząsnęła, że nie rozstawałem się z nim przez kolejnych kilka lat. Teraz, gdy moja wiedza została wzbogacona dodatkowo o doświadczenie, w pełni świadomie testuję niebanalny sprzęt.

Prywatnie jestem nieszablonową osobowością, wyróżniającą się w tym pozornie szarym świecie. Przykładem mogą być z jednej strony merytoryczne recenzje, które tworzę z zachowaniem maksymalnego dystansu, a z drugiej, porywające testy, których nikt nie wiedzieć czemu jeszcze nie przeprowadził.

Przygotowując recenzje, testuję sprzęt przede wszystkim pod kątem sprawdzenie funkcji, jakie dla niego zaplanowano. Aspekt praktyczny jest dla mnie najważniejszy, dlatego staram się pisać o rzeczywistych możliwościach wykorzystania danych słuchawek czy kolumn.

Przykładowo: słuchawki określone przez producenta jako przenośne, testuję zarówno z zewnętrznym interfejsem, jak i smartfonami lub odtwarzaczami plików audio (w różnych formatach), bo takie jest przeznaczenie tego typu słuchawek.

Jeśli w danym teście nie zaznaczono inaczej, podstawę moich odsłuchów stanowi Digidesign M Box 2 Pro.
W miarę możliwości i dostępności sprzętu do testów, porównuję brzmienie z wykorzystaniem wzmacniaczy słuchawkowych różnych firm, m.in. Fiio, Cayin, NuForce.

Zachęcam Cię do przejrzenia mojego bloga i do aktywnego udziału w jego tworzeniu.

Pamiętaj, że wszelkie komentarze są bardzo mile widziane i będą dla mnie niewątpliwie dużą motywacją do dalszej pracy!

Pozdrawiam

AudioKrytyk

 
 
 

Jeśli chcesz zostawić sprzęt do recenzji, napisz do mnie – audiokrytyk@audiokrytyk.pl. Czas realizacji to około 2 tygodnie, a w pakiecie tekst, zdjęcia i ewentualna rekomendacja.